Σχεδιαστές » D E » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

The One Collector For Men Dolce&Gabbana για άνδρες

The One Collector For Men Dolce&Gabbana για άνδρες

ταμπάκο
The One Collector For Men Dolce&Gabbana για άνδρες Εικόνες The One Collector For Men Dolce&Gabbana για άνδρες Εικόνες

The One Collector For Men από Dolce&Gabbana είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. The One Collector For Men κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ, κόλιανδρος και Βασιλικός; οι μεσαίες νότες είναι Κάρδαμο και τζίντζερ; οι νότες της βάσης είναι ταμπάκο, Κεχριμπάρι και Κέδρος.

γκρειπ φρουτ κόλιανδρος Βασιλικός

Κάρδαμο τζίντζερ

ταμπάκο Κεχριμπάρι Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about The One Collector For Men by Dolce&Gabbana.

The One Collector For Men Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Dolce&Gabbana The One Collector For Men fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Dolce&Gabbana The One Collector For Men, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει The One Collector For Men by Dolce&Gabbana. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για The One Collector For Men by Dolce&Gabbana αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Fendi Fendi Theorema Hilary Duff With Love Aqaba Aqaba Classic Lalique Lalique Pour Homme Equus Satellite Padparadscha Ramon Molvizar Black Goldskin Ayala Moriel Bois d'Hiver DSH Perfumes Sienna Caron Parfum Sacre Eau de Parfum Intense LR Jungle Man Space NK Laughter Nuit Kristen Michele Epice Orientale