Σχεδιαστές » D E » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Velvet Bergamot Dolce&Gabbana για άνδρες

Velvet Bergamot Dolce&Gabbana για άνδρες

Velvet Bergamot από Dolce&Gabbana είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Velvet Bergamot κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι Πετιτ γκρέιν, άνθη πορτοκαλιάς και Περγαμόντο; η μεσαία νότα είναι φασκόμηλο; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ και Αμπρετη (Μολόχα).

Πετιτ γκρέιν άνθη πορτοκαλιάς Περγαμόντο

φασκόμηλο

Βέτιβερ Αμπρετη  (Μολόχα)

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Velvet Bergamot by Dolce&Gabbana.

Velvet Bergamot Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Dolce&Gabbana Velvet Bergamot fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Dolce&Gabbana Velvet Bergamot, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Velvet Bergamot by Dolce&Gabbana. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Velvet Bergamot by Dolce&Gabbana αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Annick Goutal Eau d'Hadrien Clarins Eau Ressourcante Elizabeth Arden Iced Green Tea Roger & Gallet Jean Marie Farina Extra Vieille Nobile 1942 Vespriesperidati Gold for Women Giorgio Armani Armani Prive Oranger Alhambra L`Erbolario Orangerie L`Occitane en Provence The Bergamote - Bergamot Tea Xerjoff Mefisto Maitre Parfumeur et Gantier Eau Pour Le Jeune Homme Kristel Saint Martin KSM Nobile 1942 Estroverso