Σχεδιαστές » D E » Λουλουδενιο « Ομάδες

Don Algodon Don Algodon για γυναίκες

Don Algodon Don Algodon για γυναίκες

Don Algodon Don Algodon για γυναίκες Εικόνες Don Algodon Don Algodon για γυναίκες Εικόνες Don Algodon Don Algodon για γυναίκες Εικόνες

Don Algodon από Don Algodon είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Don Algodon κυκλοφόρησε το έτος 1985. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Αμάλφι λεμόνι και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, τουμπερόζα, κρίνο της κοιλάδας και κρίνος; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, Μόσχος, Κέδρος της Βιρτζίνιας και Κεχριμπάρι.

Περγαμόντο Αμάλφι λεμόνι Μανταριν ορανζ

γιασεμί τουμπερόζα κρίνο της κοιλάδας κρίνος

Βέτιβερ Μόσχος Κέδρος της Βιρτζίνιας Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Don Algodon by Don Algodon.

Don Algodon Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Don Algodon Don Algodon fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Don Algodon Don Algodon, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Don Algodon by Don Algodon. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Don Algodon by Don Algodon αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Estée Lauder Beyond Paradise Blue Trance Essence Pink Kat Guerlain Fleur de Lotus Betty Barclay Beautiful Nina Ricci Capricci Diptyque Do Son CnR Create Gemini Il Profvmo Osmo Scents Nymphea Zara Zara Collection Woman Ayala Moriel White Potion Project D by Dannii and Tabitha Day Teo Cabanel Early Roses