Σχεδιαστές » D E » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Cashmere Mist Liquid Nude Donna Karan για γυναίκες

Cashmere Mist Liquid Nude Donna Karan για γυναίκες

Cashmere Mist Liquid Nude Donna Karan για γυναίκες Εικόνες Cashmere Mist Liquid Nude Donna Karan για γυναίκες Εικόνες

Cashmere Mist Liquid Nude από Donna Karan είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Cashmere Mist Liquid Nude κυκλοφόρησε το έτος 2010. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Yves Cassar. Οι νότες κορυφής είναι άνθος πορτοκαλιού Αφρικής, κρίνο της κοιλάδας και Κυκλάμινο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, λάβδανο Γαλλίας, Υλάνγκ Υλάνγκ και σανδαλόξυλο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Κεχριμπάρι, Βενζόη , σπόρος Τόνκα και καστόρι ,σουέτ.

άνθος πορτοκαλιού Αφρικής κρίνο της κοιλάδας Κυκλάμινο

γιασεμί λάβδανο Γαλλίας Υλάνγκ Υλάνγκ σανδαλόξυλο

Μόσχος Κεχριμπάρι Βενζόη σπόρος Τόνκα καστόρι ,σουέτ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cashmere Mist Liquid Nude by Donna Karan.

Cashmere Mist Liquid Nude Σχόλια Αρωμάτων

Cashmere Mist Liquid Nude by Donna Karan 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Donna Karan Cashmere Mist Liquid Nude fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Donna Karan Cashmere Mist Liquid Nude, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cashmere Mist Liquid Nude by Donna Karan. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cashmere Mist Liquid Nude by Donna Karan αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Chevignon Chevignon For Men Alfred Dunhill Dunhill Cartier Must Cartier Pour Homme Essence Monotheme Fine Fragrances Venezia Grace Amber Etro Patchouly Etro Sandalo Miller Harris L`Air de Rien Serge Lutens Bois et Fruits Molinard Les Orientaux: Patchouli Amouage Amouage Epic Man By Kilian Pure Oud Lolita Lempicka Minuit Noir