Σχεδιαστές » D E » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

DKNY Be Delicious Charmingly Delicious Donna Karan για γυναίκες

DKNY Be Delicious Charmingly Delicious Donna Karan για γυναίκες

DKNY Be Delicious Charmingly Delicious από Donna Karan είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. DKNY Be Delicious Charmingly Delicious κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Maurice Roucel. Το άρωμα περιέχει λεμόνι, γκρειπ φρουτ και Πράσινο Μήλο.

λεμόνι γκρειπ φρουτ Πράσινο Μήλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about DKNY Be Delicious Charmingly Delicious by Donna Karan.

DKNY Be Delicious Charmingly Delicious Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Donna Karan DKNY Be Delicious Charmingly Delicious fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Donna Karan DKNY Be Delicious Charmingly Delicious, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει DKNY Be Delicious Charmingly Delicious by Donna Karan. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για DKNY Be Delicious Charmingly Delicious by Donna Karan αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Nina Ricci Nina Maurer & Wirtz Mustang Woman s.Oliver s.Oliver City Beach Woman The Body Shop Strawberry Perfume Oil Crabtree & Evelyn Nadira Christian Dior J`Adore Anniversaire en Or Jesse McCartney Wanted Jennifer Lopez Sunkissed Glow Hugo Boss Hugo XX Summer Edition Egofacto Fool For Love Voluspa Corsica Thymes Coco Monoi