Σχεδιαστές » D E » Κιτρο « Ομάδες

DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Men Donna Karan για άνδρες

DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Men Donna Karan για άνδρες

ξινό

DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Men από Donna Karan είναι ένα Κιτρο άρωμα για άνδρες. DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Men κυκλοφόρησε το έτος 2007. Το άρωμα περιέχει λεμόνι και Νεράντζι.

λεμόνι Νεράντζι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Men by Donna Karan.

DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Men Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Donna Karan DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Men fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Donna Karan DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Men, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Men by Donna Karan. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Men by Donna Karan αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Κιτρο
Christian Dior Eau Fraiche Oscar de la Renta Oscar Citrus Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Orange Agatha Ruiz de la Prada Agua de Agatha Ruiz de la Prada Comme des Garcons Energy C Grapefruit Miller Harris Citron Citron Royall Fragrances Royall Lyme Czech & Speake Neroli Creed Bois de Cedrat Sprezzatura 768 Аrs Amandi Melvita Lime Romane Jet 365 City Lights