Σχεδιαστές » D E » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

DKNY City for Men Donna Karan για άνδρες

DKNY City for Men Donna Karan για άνδρες

DKNY City for Men από Donna Karan είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για άνδρες. DKNY City for Men κυκλοφόρησε το έτος 2013. Οι νότες κορυφής είναι πόμελο, κόλιανδρος και πιπέρι λευκό; οι μεσαίες νότες είναι κρίνο της κοιλάδας και Βιολέτα; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, Μαχόγκανι και φασκόμηλο.

πόμελο κόλιανδρος πιπέρι λευκό

κρίνο της κοιλάδας Βιολέτα

Βέτιβερ Μαχόγκανι φασκόμηλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about DKNY City for Men by Donna Karan.

DKNY City for Men Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Donna Karan DKNY City for Men fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Donna Karan DKNY City for Men, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει DKNY City for Men by Donna Karan. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για DKNY City for Men by Donna Karan αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Kenzo Once Upon a Time pour Homme Zirh Ikon Mona di Orio Amyitis Springfield Be Real SPF Serge Lutens Santal de Mysore Versace Versace Man Cartier Declaration Essence Limited Edition Oriflame Platinum Gucci Gucci pour Homme Paco Rabanne 1 Million Fragonard Fragonard F! Lolita Lempicka L`Eau au Masculin