Σχεδιαστές » D E » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

DKNY Delicious Candy Apples Juicy Berry Donna Karan για γυναίκες

DKNY Delicious Candy Apples Juicy Berry Donna Karan για γυναίκες

ξινό
απαλό πικάντικο
DKNY Delicious Candy Apples Juicy Berry Donna Karan για γυναίκες Εικόνες DKNY Delicious Candy Apples Juicy Berry Donna Karan για γυναίκες Εικόνες DKNY Delicious Candy Apples Juicy Berry Donna Karan για γυναίκες Εικόνες DKNY Delicious Candy Apples Juicy Berry Donna Karan για γυναίκες Εικόνες

DKNY Delicious Candy Apples Juicy Berry από Donna Karan είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. DKNY Delicious Candy Apples Juicy Berry κυκλοφόρησε το έτος 2010. Οι νότες κορυφής είναι κόκκινη σταφίδα, Βατόμουρο, αχλάδι και λίτσι; οι μεσαίες νότες είναι Άνθη Μηλιάς και βάμμα ρόδου; οι νότες της βάσης είναι νότες ξύλων και σανδαλόξυλο.

κόκκινη σταφίδα Βατόμουρο αχλάδι λίτσι

Άνθη Μηλιάς βάμμα ρόδου

νότες ξύλων σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about DKNY Delicious Candy Apples Juicy Berry by Donna Karan.

DKNY Delicious Candy Apples Juicy Berry Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Donna Karan DKNY Delicious Candy Apples Juicy Berry fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Donna Karan DKNY Delicious Candy Apples Juicy Berry, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει DKNY Delicious Candy Apples Juicy Berry by Donna Karan. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για DKNY Delicious Candy Apples Juicy Berry by Donna Karan αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Esprit Connect for Her L`Artisan Parfumeur Mure et Musc Cologne The Body Shop Dewberry Perfume Oil Giorgio Beverly Hills Giorgio Beverly Hills Blue Candie`s Candie`s LR Desperate Housewives Gabrielle Maitre Parfumeur et Gantier Fraiche Passiflore Victoria`s Secret Pear Glace Corine de Farme Hannah Montana Rasasi Innocence Love & Toast Honey Nectar Nicolai Parfumeur Createur Cococabana