Σχεδιαστές » D E » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

DKNY Love from New York for Men Donna Karan για άνδρες

DKNY Love from New York for Men Donna Karan για άνδρες

DKNY Love from New York for Men Donna Karan για άνδρες Εικόνες

DKNY Love from New York for Men από Donna Karan είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. DKNY Love from New York for Men κυκλοφόρησε το έτος 2009. Το άρωμα περιέχει Κλημεντίνη, Φύλλο κολίανδρου, σανδαλόξυλο, πατσουλί, συντρίμματα ξύλων, φύλλο βιολέτας, καστόρι ,σουέτ, νούφαρο, Περγαμόντο, λευκή ίρις, Γεράνι και Κάρδαμο.

Κλημεντίνη Φύλλο κολίανδρου σανδαλόξυλο πατσουλί συντρίμματα ξύλων φύλλο βιολέτας καστόρι ,σουέτ νούφαρο Περγαμόντο λευκή ίρις Γεράνι Κάρδαμο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about DKNY Love from New York for Men by Donna Karan.

DKNY Love from New York for Men Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Donna Karan DKNY Love from New York for Men fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Donna Karan DKNY Love from New York for Men, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει DKNY Love from New York for Men by Donna Karan. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για DKNY Love from New York for Men by Donna Karan αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Byblos Blu Man Energy Jo Malone Vetyver Abercrombie & Fitch 41 Cologne Gas Gas for Your Soul Perfumer`s Workshop Samba Red Man Guerlain Guerlain Homme Intense Borsalino Cologne Intense Agonist The Infidel Pal Zileri Collezione Privata Colonia Purissima Arno Sorel Shaman Sport Yves Rocher Altika Adolfo Dominguez U