Σχεδιαστές » D E » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

DKNY Summer 2008 Donna Karan για γυναίκες

DKNY Summer 2008 Donna Karan για γυναίκες

DKNY Summer 2008 από Donna Karan είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. DKNY Summer 2008 κυκλοφόρησε το έτος 2008. Το άρωμα περιέχει κόκκινα μούρα, κασσία, Μανταριν ορανζ, Βότκα, φύλλο ντοματιάς, Θυμάρι, Νότες Ανθών, Σημύδα και νότες ξύλων.

κόκκινα μούρα κασσία Μανταριν ορανζ Βότκα φύλλο ντοματιάς Θυμάρι Νότες Ανθών Σημύδα νότες  ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about DKNY Summer 2008 by Donna Karan.

DKNY Summer 2008 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Donna Karan DKNY Summer 2008 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Donna Karan DKNY Summer 2008, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει DKNY Summer 2008 by Donna Karan. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για DKNY Summer 2008 by Donna Karan αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Mexx Mexx Waterlove Woman Nina Ricci Les Belles de Ricci Liberte Acidulee Ghost Ghost Tous Baby Luciano Soprani Jolie Eau Jeune Bleu Azur Miss Sixty Miss Christian Dior J`Adore Gold Supreme (Divinement Or) Giorgio Armani Armani Code Le Parfum Acqua di Genova Acqua di Genova - Silver Clean Fresh Laundry Jeanne Arthes Sexy Me No3