Σχεδιαστές » D E » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

DKNY Women Limited Edition Donna Karan για γυναίκες

DKNY Women Limited Edition Donna Karan για γυναίκες

απαλό πικάντικο

DKNY Women Limited Edition από Donna Karan είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. DKNY Women Limited Edition κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι τζίντζερ, κόλιανδρος, ροζ πιπέρι και ανθός μανταρινιού; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, αγιόκλημα, μανόλια και ορχιδέα; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κέδρος της Βιρτζίνιας, Ρητίνη ελεμι και ξύλο κασμίρι.

τζίντζερ κόλιανδρος ροζ πιπέρι ανθός μανταρινιού

γιασεμί αγιόκλημα μανόλια ορχιδέα

σανδαλόξυλο Κέδρος της Βιρτζίνιας Ρητίνη ελεμι ξύλο κασμίρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about DKNY Women Limited Edition by Donna Karan.

DKNY Women Limited Edition Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Donna Karan DKNY Women Limited Edition fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Donna Karan DKNY Women Limited Edition, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει DKNY Women Limited Edition by Donna Karan. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για DKNY Women Limited Edition by Donna Karan αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Guerlain L'Instant de Guerlain Comptoir Sud Pacifique Harmonie Creole Lalique Lalique Keiko Mecheri Loukhoum Leonard L'Orchidee Calvin Klein Euphoria Crystal Edition Aubusson Desirade Ocean Pacific OP Blend for Women Christina Aguilera Christina Aguilera by Night JoAnne Bassett Indulgence Rasasi Tagreed Toni Gard Toni Gard Woman