Σχεδιαστές » D E » Λουλουδενιο « Ομάδες

Donna Karan Gold Sparkling Donna Karan για γυναίκες

Donna Karan Gold Sparkling Donna Karan για γυναίκες

Donna Karan Gold Sparkling Donna Karan για γυναίκες Εικόνες

Donna Karan Gold Sparkling από Donna Karan είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Donna Karan Gold Sparkling κυκλοφόρησε το έτος 2008. Το άρωμα περιέχει ψευδοακακία, Κεχριμπάρι, πατσουλί, φρούτα του δάσους, Εσπεριδοειδή, γιασεμί, Λευκό Γαρύφαλλο και πασχαλιά.

ψευδοακακία Κεχριμπάρι πατσουλί φρούτα του δάσους Εσπεριδοειδή γιασεμί Λευκό Γαρύφαλλο πασχαλιά

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Donna Karan Gold Sparkling by Donna Karan.

Donna Karan Gold Sparkling Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Donna Karan Donna Karan Gold Sparkling fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Donna Karan Donna Karan Gold Sparkling, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Donna Karan Gold Sparkling by Donna Karan. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Donna Karan Gold Sparkling by Donna Karan αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Armand Basi In Red Jesus Del Pozo Duende Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Cherry Bomb Guerlain Fleur de Lotus Neotantric Drops of Me M. Micallef Les 4 Saisons: Printemps Dana Buchman Dana Buchman Luxury REN Rosa Maya Krigler Juicy Jasmine Rasasi Opera Miller et Bertaux Shanti Shanti Lush Lust