Σχεδιαστές » D E » Ανατολιτικο « Ομάδες

Essence Labdanum Donna Karan για γυναίκες

Essence Labdanum Donna Karan για γυναίκες

Το έχω: 1 Το είχα : 1 Το θέλω: 1

Essence Labdanum Donna Karan για γυναίκες Εικόνες Essence Labdanum Donna Karan για γυναίκες Εικόνες Essence Labdanum Donna Karan για γυναίκες Εικόνες

Essence Labdanum από Donna Karan είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Essence Labdanum κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Rodrigo Flores-Roux. Το άρωμα περιέχει λάβδανο Γαλλίας, νότες πρασίνου, δέρμα και Μόσχος.

λάβδανο Γαλλίας νότες πρασίνου δέρμα Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Essence Labdanum by Donna Karan.

Essence Labdanum Σχόλια Αρωμάτων

*sophi*
*sophi*

Δερματώδες , πικάντικο θυμίζει πραγματικά το σίστο.
Πολύ όμορφο άρωμα...έχει κάτι το δυναμικό, κλασσικό και το σαγηνευτικό.
Έντονο άρωμα.Αν σας αρέσουν τα ξεχωριστά και δυναμικά αρώματα τότε αυτό πρέπει να το εξερευνήσετε.
Μην φοβηθείτε το πικάντικο άνοιγμα του , γλυκαίνει και γίνεται πιο ήπιο με την πάροδο του χρόνου.
Ιδιαίτερο άρωμα.Ταιριάζει σε άντρες και γυναίκες αν και κλείνει περισσότερο προς ανδρικό.
Είναι πιο δυνατό από το Feminite de Bois αλλά ανήκει σε αυτή την κατηγορία αρωμάτων( το θυμίζει αρκετά) όπως και το cashmere mist ,πάλι από την Donna Karan.

Dec
2012

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Donna Karan Essence Labdanum fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Donna Karan Essence Labdanum, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Essence Labdanum by Donna Karan. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Essence Labdanum by Donna Karan αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Regina Harris Frankincense - Myrrh - Rose Maroc Tom Ford Amber Absolute Montale Ginger Musk Guerlain Eau de Lit Givenchy Oblique Rewind Lomani Cruiser for Men Boucheron Jaipur Homme Fraicheur Epicee Profumum Roma Fiori d'Ambra Paul & Joe Bleu Ramon Molvizar Smart Goldskin Moschino Moschino Pour Homme Roberto Cavalli Just Cavalli I Love Her