Σχεδιαστές » D E » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Roses des Vents Ouest Dorin για γυναίκες

Roses des Vents Ouest Dorin για γυναίκες

Roses des Vents Ouest Dorin για γυναίκες Εικόνες Roses des Vents Ouest Dorin για γυναίκες Εικόνες Roses des Vents Ouest Dorin για γυναίκες Εικόνες Roses des Vents Ouest Dorin για γυναίκες Εικόνες

Roses des Vents Ouest από Dorin είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι άνθος πορτοκαλιού Αφρικής, μανταρίνι και Γλυκάνισο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, Υλάνγκ Υλάνγκ, Λωτός, τζίντζερ και Ταγκέτες; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, Μόσχος, Κέδρος της Βιρτζίνιας, σπόρος Τόνκα και Βανιλια.

άνθος πορτοκαλιού Αφρικής μανταρίνι Γλυκάνισο

γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ Λωτός τζίντζερ Ταγκέτες

Βέτιβερ Μόσχος Κέδρος της Βιρτζίνιας σπόρος Τόνκα Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Roses des Vents Ouest by Dorin.

Roses des Vents Ouest Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Dorin Roses des Vents Ouest fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Dorin Roses des Vents Ouest, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Roses des Vents Ouest by Dorin. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Roses des Vents Ouest by Dorin αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Gianfranco Ferre GF Ferre Lei-Her Lancome Calypso Celine Dion Celine Dion Jesus Del Pozo In Black Donna Karan DKNY Be Delicious Kisses Sarantis C-Thru Ruby Oriflame After Hours L`Occitane en Provence Peach Blossom Tocca Aqua Profumata Salina Victoria`s Secret Sweet Temptation Sugababes Touch Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Strawberries & Champagne