Σχεδιαστές » D E » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Un Air d’Arabie Amber Dorin για γυναίκες

Un Air d’Arabie Amber Dorin για γυναίκες

καπνιστό

Un Air d’Arabie Amber από Dorin είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Un Air d’Arabie Amber κυκλοφόρησε το έτος 2010. Οι νότες κορυφής είναι Γεράνι, Κέδρος της Βιρτζίνιας και πεύκο; οι μεσαίες νότες είναι λάβδανο Γαλλίας, πατσουλί, θυμίαμα και Βενζόη; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Κεχριμπάρι και Βανιλια.

Γεράνι Κέδρος της Βιρτζίνιας πεύκο

λάβδανο Γαλλίας πατσουλί θυμίαμα Βενζόη

Μόσχος Κεχριμπάρι Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Un Air d’Arabie Amber by Dorin.

Un Air d’Arabie Amber Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Dorin Un Air d’Arabie Amber fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Dorin Un Air d’Arabie Amber, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Un Air d’Arabie Amber by Dorin. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Un Air d’Arabie Amber by Dorin αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Hermes Eau des Merveilles Cartier Santos de Cartier Charles Jourdan Charles Jourdan The Parfum Chanel Bois des Iles L`Occitane en Provence Ambre Hermes Eau des Merveilles Constellation Montale Vetiver Des Sables Tesori d`Oriente Legno di Guajaco Keiko Mecheri Musc Angel Schlesser Ambre Frais Homme Lubin Itasca Acqua Novara odo-res 79