Σχεδιαστές » D E » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Un Air d’Arabie Oud Dorin για γυναίκες

Un Air d’Arabie Oud Dorin για γυναίκες

ουντ

Un Air d’Arabie Oud από Dorin είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Un Air d’Arabie Oud κυκλοφόρησε το έτος 2010. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Nejla Barbir. Η νότα κορυφής είναι τριαντάφυλλο; η μεσαία νότα είναι τριαντάφυλλο; η νότα της βάσης είναι Ουντ.

τριαντάφυλλο

τριαντάφυλλο

Ουντ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Un Air d’Arabie Oud by Dorin.

Un Air d’Arabie Oud Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Dorin Un Air d’Arabie Oud fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Dorin Un Air d’Arabie Oud, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Un Air d’Arabie Oud by Dorin. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Un Air d’Arabie Oud by Dorin αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Guerlain Apres l'Ondee Carolina Herrera CH Oscar de la Renta Oscar Red Satin Montale Intense Tiare Etienne Aigner Starlight Jeanne Arthes Sultane Mexx Mexx Black for Her Floris Snow Rose Boadicea the Victorious Exotic Gloria Vanderbilt Reverie Avon Soft Musk Christian Dior J`Adore L`Or