Σχεδιαστές » D E » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Un Air de Paris Gentlemen Fragrance Dorin για γυναίκες και άνδρες

Un Air de Paris Gentlemen Fragrance Dorin για γυναίκες και άνδρες

Un Air de Paris Gentlemen Fragrance Dorin για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Un Air de Paris Gentlemen Fragrance από Dorin είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, πορτοκάλι , Θυμάρι και Βασιλικός; οι μεσαίες νότες είναι Βέτιβερ, Γεράνι, Κέδρος, σανδαλόξυλο και Καστορέουμ; οι νότες της βάσης είναι μοσχοκάρυδο, Δάφνη και κύμινο.

Περγαμόντο πορτοκάλι Θυμάρι Βασιλικός

Βέτιβερ Γεράνι Κέδρος σανδαλόξυλο Καστορέουμ

μοσχοκάρυδο Δάφνη κύμινο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Un Air de Paris Gentlemen Fragrance by Dorin.

Un Air de Paris Gentlemen Fragrance Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Dorin Un Air de Paris Gentlemen Fragrance fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Dorin Un Air de Paris Gentlemen Fragrance, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Un Air de Paris Gentlemen Fragrance by Dorin. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Un Air de Paris Gentlemen Fragrance by Dorin αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Donna Karan DKNY Be Delicious Men Caron Eaux de Caron Pure Creed Amalfi Flowers Lalique Lalique Eau de Parfum Homme Limited Edition 2009 Molinard Molinard Homme III Nez a Nez Figues et Garçons Guerlain Guerlain Homme Intense Angel Schlesser Angel Schlesser Essential for Men O Boticario Egeo Arno Sorel Shaman Sport L`Occitane en Provence Calanques Lord`s Jester Selene