Σχεδιαστές » D E » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Un Air de Paris (red) Dorin για γυναίκες

Un Air de Paris (red) Dorin για γυναίκες

Un Air de Paris (red) Dorin για γυναίκες Εικόνες

Un Air de Paris (red) από Dorin είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, μανταρίνι, Σύκο, ροδάκινο και νούφαρο; οι μεσαίες νότες είναι αχλάδι, γιασεμί, τριαντάφυλλο, Κάρδαμο και ρίζα ίρις; οι νότες της βάσης είναι κόλιανδρος, σανδαλόξυλο, Βέτιβερ και Μόσχος.

Περγαμόντο μανταρίνι Σύκο ροδάκινο νούφαρο

αχλάδι γιασεμί τριαντάφυλλο Κάρδαμο ρίζα ίρις

κόλιανδρος σανδαλόξυλο Βέτιβερ Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Un Air de Paris (red) by Dorin.

Un Air de Paris (red) Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Dorin Un Air de Paris (red) fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Dorin Un Air de Paris (red), μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Un Air de Paris (red) by Dorin. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Un Air de Paris (red) by Dorin αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Naomi Campbell Eternal Beauty Cacharel Amor Amor Eau Fraiche 2005 The Body Shop Ananya Perfume Oil Bourjois Clin d'Oeil Lovely Girl Ghost Luminous Charriol Charriol Eau de Toilette Crabtree & Evelyn India Hicks Island Nights Carolina Gynning Go Girl! Mila Schön `90 Mariah Carey Lollipop Bling Honey Romane Jet 365 Long Weekend Faberlic You Nova Dream