Σχεδιαστές » D E » « Ομάδες

Goldmund Dorissima για γυναίκες

Goldmund Dorissima για γυναίκες

Goldmund Dorissima για γυναίκες Εικόνες Goldmund Dorissima για γυναίκες Εικόνες

Goldmund από Dorissima είναι ένα άρωμα για γυναίκες. Goldmund κυκλοφόρησε το έτος 2003. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Doris Brugger. Το άρωμα περιέχει σπόρος Τόνκα, Βανίλια, ρίζωμα ίρις, τριαντάφυλλο, πουδρένιες νότες, Γαρύφαλλο, Βενζόη , σανδαλόξυλο, Μόσχος, ρετσίνη, βάλσαμο από το Περού και καρυκεύματα.

σπόρος Τόνκα Βανίλια ρίζωμα ίρις τριαντάφυλλο πουδρένιες νότες Γαρύφαλλο Βενζόη σανδαλόξυλο Μόσχος ρετσίνη βάλσαμο από το  Περού καρυκεύματα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Goldmund by Dorissima.

Goldmund Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Dorissima Goldmund fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Dorissima Goldmund, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Goldmund by Dorissima. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Goldmund by Dorissima αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα
Sergio Tacchini Stile Dr Nicholas Perricone Neuropeptide Synergy s.Oliver Casual Men Yves Rocher So Elixir Breil Milano Complicity for Him Michel Germain Sexual Pour Homme Keiko Mecheri Iris d`Argent Gloria Vanderbilt Vanderbilt for Men CB I Hate Perfume Winter 1972 Laurence Dumont Charmes Secrets: Passion Absolue IKKS IKKS Little Woman Cinq Mondes Huile Somptueuse de l'Orient