Σχεδιαστές » D E » Ανατολιτικο « Ομάδες

θαλασσινό
salty
ταμπάκο
Antalya Dr. Gritti για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Antalya από Dr. Gritti είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Antalya κυκλοφόρησε το έτος 2010. Οι νότες κορυφής είναι μύρτιλο και θαλασσινό νερό; οι μεσαίες νότες είναι νότες ξύλων, Κέδρος και ταμπάκο; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι και πλαγκτόν.

μύρτιλο θαλασσινό νερό

νότες  ξύλων Κέδρος ταμπάκο

Κεχριμπάρι πλαγκτόν

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Antalya by Dr. Gritti.

Antalya Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Dr. Gritti Antalya fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Dr. Gritti Antalya, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Antalya by Dr. Gritti. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Antalya by Dr. Gritti αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Escada Escada pour Homme Krizia Krazy Krizia Mariella Burani Mariella Burani Bath and Body Works Sensual Amber Molinard Habanita E. Coudray Ambre et Vanille Jardin de France Ambree Lucien Lelong Sirocco Ayala Moriel Fete d'Hiver D.S. & Durga Resin Ermenegildo Zegna Zegna Forte Burberry Burberry Brit New Year Edition Pour Femme