Σχεδιαστές » D E » Δερμα « Ομάδες

Arete Dr. Gritti για γυναίκες και άνδρες

Arete Dr. Gritti για γυναίκες και άνδρες

ουϊσκυ
κανέλα
Arete Dr. Gritti για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Arete Dr. Gritti για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Arete από Dr. Gritti είναι ένα Δερμα άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Arete κυκλοφόρησε το έτος 2015. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, λάβδανο, Κάρδαμο και Κανέλα; οι μεσαίες νότες είναι δέρμα και Ουίσκι; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Βέτιβερ Αϊτής, σανδαλόξυλο, ξύλο γκουαϊακ, στίραξ, Βανίλια, Αμπροξάν και Μόσχος.

Περγαμόντο λάβδανο Κάρδαμο Κανέλα

δέρμα Ουίσκι

πατσουλί Βέτιβερ Αϊτής σανδαλόξυλο ξύλο γκουαϊακ στίραξ Βανίλια Αμπροξάν Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Arete by Dr. Gritti.

Arete Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Dr. Gritti Arete fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Dr. Gritti Arete, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Arete by Dr. Gritti. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Arete by Dr. Gritti αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Δερμα
Trussardi Trussardi Uomo Montana Parfum de Peau Etienne Aigner Suede Edition men Houbigant Duc de Vervins English Leather English Leather Acca Kappa 1869 Cartier Les Heures de Cartier: La Treizieme Heure XIII Aus Liebe zum Duft Aus Liebe zum Duft No 1 Krigler Lovely Patchouli L`Artisan Parfumeur Traversee du Bosphore Michel Germain Sexual Sugar Daddy Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Leather Oud