Σχεδιαστές » D E » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Damascus Dr. Gritti για γυναίκες

Damascus Dr. Gritti για γυναίκες

κανέλα
Damascus Dr. Gritti για γυναίκες Εικόνες

Damascus από Dr. Gritti είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για γυναίκες. Damascus κυκλοφόρησε το έτος 2012. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι , Κανέλα και νερόλι; οι μεσαίες νότες είναι Μύρο, σανδαλόξυλο και ταμπάκο; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι και πατσουλί.

πορτοκάλι Κανέλα νερόλι

Μύρο σανδαλόξυλο ταμπάκο

Κεχριμπάρι πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Damascus by Dr. Gritti.

Damascus Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Dr. Gritti Damascus fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Dr. Gritti Damascus, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Damascus by Dr. Gritti. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Damascus by Dr. Gritti αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Montblanc Presence Aftelier Cacao Avon Black Suede Touch Lalique Eau de Lalique Maitre Parfumeur et Gantier Eau des Iles Ermenegildo Zegna Essenza di Zegna Acqua d`Estate Cartier Les Heures de Cartier: L`Heure Mysterieuse XII Comme des Garcons Comme des Garcons x Undercover Holygrace Diptyque Eau Duelle Yves Saint Laurent Opium Fraicheur d'Orient Black Phoenix Alchemy Lab The Curator Kristen Michele Epice Orientale