Σχεδιαστές » D E » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Delirium Dr. Gritti για γυναίκες και άνδρες

Delirium Dr. Gritti για γυναίκες και άνδρες

καπνιστό
Delirium Dr. Gritti για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Delirium από Dr. Gritti είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι Αγγελική, πιπέρι μαύρο και ροζ πιπέρι; οι μεσαίες νότες είναι Βέτιβερ, Έλεμι και νότες ξύλων; οι νότες της βάσης είναι θυμίαμα και οποπονάξ.

Αγγελική πιπέρι μαύρο ροζ πιπέρι

Βέτιβερ Έλεμι νότες  ξύλων

θυμίαμα οποπονάξ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Delirium by Dr. Gritti.

Delirium Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Dr. Gritti Delirium fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Dr. Gritti Delirium, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Delirium by Dr. Gritti. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Delirium by Dr. Gritti αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Gucci Gucci Eau de Parfum Azzaro Oh La La Montale Blue Amber Yves Saint Laurent Opium Elixir Voluptueux Myrurgia Maja Susanne Lang Red Ginger Girard Bouquet D’Orient Parfumerie Generale Private Collection Querelle I Profumi di Firenze Vaniglia e Zenzero Tiens HO Burberry Burberry Brit New Year Edition Pour Homme LR Jungle Man