Σχεδιαστές » D E » Λουλουδενιο « Ομάδες

Doped Tuberose Dr. Gritti για γυναίκες

Doped Tuberose Dr. Gritti για γυναίκες

τουμπερόζα
Doped Tuberose Dr. Gritti για γυναίκες Εικόνες

Doped Tuberose από Dr. Gritti είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Doped Tuberose κυκλοφόρησε το έτος 2014. Το άρωμα περιέχει Περγαμόντο, λεμόνι, Λεβάντα, τουμπερόζα, γιασεμί, Ολίβανο, πατσουλί, Βενζόη και Κέδρος.

Περγαμόντο λεμόνι Λεβάντα τουμπερόζα γιασεμί Ολίβανο πατσουλί Βενζόη Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Doped Tuberose by Dr. Gritti.

Doped Tuberose Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Dr. Gritti Doped Tuberose fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Dr. Gritti Doped Tuberose, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Doped Tuberose by Dr. Gritti. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Doped Tuberose by Dr. Gritti αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

L`Occitane en Provence Eau du Val (Magnolia) Blumarine Blu Gap Dream Gres My Passion Hommage a Marlene Dietrich Frederic Malle Lys Mediterranee Carolina Herrera 212 On Ice 2009 biehl parfumkunstwerke eo03 Oriflame Voyage Voyage Monaco Chic! The Party The Party in Manhattan JoAnne Bassett Le Voyage Jennifer Aniston Lolavie Project D by Dannii and Tabitha Project D