Σχεδιαστές » D E » Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο « Ομάδες

Fanós Dr. Gritti για γυναίκες και άνδρες

Fanós Dr. Gritti για γυναίκες και άνδρες

κανέλα
Fanós Dr. Gritti για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Fanós από Dr. Gritti είναι ένα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Fanós κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι Κανέλα, τζίντζερ και Κάρδαμο της Γουατεμάλας; οι μεσαίες νότες είναι Βιολέτα, μιμόζα και σανδαλόξυλο; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια, άνθη πορτοκαλιάς και Κεχριμπάρι.

Κανέλα τζίντζερ Κάρδαμο της Γουατεμάλας

Βιολέτα μιμόζα σανδαλόξυλο

Βανίλια άνθη πορτοκαλιάς Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Fanós by Dr. Gritti.

Fanós Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Dr. Gritti Fanós fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Dr. Gritti Fanós, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Fanós by Dr. Gritti. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Fanós by Dr. Gritti αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο
Divine L'Homme de Coeur Chevignon Chevignon 57 for Him Creed Green Irish Tweed Salvatore Ferragamo Incanto Pour Homme Yves Saint Laurent L'Homme Eau d'Eté Tommy Hilfiger Tommy 10 Cathy Guetta Ibiza for Men Fresh Cannabis Santal Lacoste Style in Play Boadicea the Victorious The Exclusives Warrior CnR Create Leo for Men Swiss Arabian Alia