Σχεδιαστές » D E » Ανατολιτικο « Ομάδες

Loody Dr. Gritti για γυναίκες και άνδρες

Loody Dr. Gritti για γυναίκες και άνδρες

Loody Dr. Gritti για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Loody Dr. Gritti για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Loody από Dr. Gritti είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Loody κυκλοφόρησε το έτος 2015. Οι νότες κορυφής είναι Βερίκοκο, Κανέλα και Κάρδαμο; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο Μαρόκου, δέρμα και Ουίσκι; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, ξύλο γκουαϊακ, Μαύρο Άμπερ και Μόσχος.

Βερίκοκο Κανέλα Κάρδαμο

τριαντάφυλλο Μαρόκου δέρμα Ουίσκι

πατσουλί ξύλο γκουαϊακ Μαύρο Άμπερ Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Loody by Dr. Gritti.

Loody Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Dr. Gritti Loody fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Dr. Gritti Loody, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Loody by Dr. Gritti. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Loody by Dr. Gritti αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Aftelier Tango Annick Goutal Myrrhe Ardente Guerlain Eau de Lit Benetton Benetton Hot Jovoy Paris Oriental Boucheron Jaipur Homme Fraicheur Bath and Body Works Sensual Amber Penhaligon`s Artemisia Yves Rocher Aztek Boadicea the Victorious The Exclusives Warrioress Maitre Parfumeur et Gantier Or des Indes Rasasi Shatha Al Oudh