Σχεδιαστές » D E » Λουλουδενιο « Ομάδες

Mathi Dr. Gritti για γυναίκες και άνδρες

Mathi Dr. Gritti για γυναίκες και άνδρες

μέλι
Mathi Dr. Gritti για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Mathi Dr. Gritti για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Mathi από Dr. Gritti είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Mathi κυκλοφόρησε το έτος 2015. Το άρωμα περιέχει τριαντάφυλλο Δαμασκού και μέλι.

τριαντάφυλλο Δαμασκού μέλι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Mathi by Dr. Gritti.

Mathi Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Dr. Gritti Mathi fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Dr. Gritti Mathi, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Mathi by Dr. Gritti. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Mathi by Dr. Gritti αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Fresh Pink Jasmine Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Rose Creed Love in Black Diptyque Do Son Caron Or et Noir Alyssa Ashley Alyssa Ashley Green Tea Essence DSH Perfumes Mimosa DSH Perfumes Pink Gardenia Henri Bendel Jasmine & Tuberose Molton Brown Celestial Maracuja Romane Vida Tiger Lily Tokyo Milk Parfumarie Curiosite French Kiss