Σχεδιαστές » D E » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Noctem Arabs Dr. Gritti για γυναίκες και άνδρες

ουντ
ταμπάκο
Noctem Arabs Dr. Gritti για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Noctem Arabs από Dr. Gritti είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Noctem Arabs κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι ταμπάκο, πατσουλί και Κέδρος Βιρτζίνιας; οι μεσαίες νότες είναι Ουντ και σανδαλόξυλο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Μύρο και Κεχριμπάρι.

ταμπάκο πατσουλί Κέδρος Βιρτζίνιας

Ουντ σανδαλόξυλο

Μόσχος Μύρο Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Noctem Arabs by Dr. Gritti.

Noctem Arabs Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Dr. Gritti Noctem Arabs fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Dr. Gritti Noctem Arabs, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Noctem Arabs by Dr. Gritti. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Noctem Arabs by Dr. Gritti αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Ouarzazate Krizia Moods by Krizia Uomo Lomani Ignition Rene Lezard Identite for Men David & Victoria Beckham Signature for Him Sonoma Scent Studio Sienna Musk Barbara Bui Le Parfum Avon Bond Girl 007 Forever Boadicea the Victorious Agarwood Collection Inquisitive Creed Santal Imperial Arno Sorel Homme Giorgio Armani Armani Privé Oud Royal