Σχεδιαστές » D E » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Saraj Dr. Gritti για γυναίκες και άνδρες

Saraj Dr. Gritti για γυναίκες και άνδρες

καπνιστό
Saraj Dr. Gritti για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Saraj από Dr. Gritti είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι λάιμ, Ολίβανο, Κανέλα και Αγγελική; οι μεσαίες νότες είναι Κέδρος της Βιρτζίνιας, Βέτιβερ, Αιγυπτιακό γιασεμί, λάβδανο και γαρίφαλο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Μύρο και θυμίαμα.

λάιμ Ολίβανο Κανέλα Αγγελική

Κέδρος της Βιρτζίνιας Βέτιβερ Αιγυπτιακό γιασεμί λάβδανο γαρίφαλο

Μόσχος Μύρο θυμίαμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Saraj by Dr. Gritti.

Saraj Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Dr. Gritti Saraj fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Dr. Gritti Saraj, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Saraj by Dr. Gritti. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Saraj by Dr. Gritti αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Giorgio Armani Armani Mania Versace Versace Man Jacomo Paradox Green for Men Guerlain Heritage Eau de Toilette Lubin Le Vetiver Diptyque L'Eau Trois Yves Rocher Nature Millenaire pour Homme Faconnable Faconnable Stripe Diptyque Vinaigre de Toilette Cesare Paciotti Cesare Paciotti For Him Le Labo Chant De Bois Nobile 1942 Patchouli Nobile