Σχεδιαστές » D E » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

White Edition Light Powdery Dr. Gritti για γυναίκες και άνδρες

White Edition Light Powdery Dr. Gritti για γυναίκες και άνδρες

κίτρινο φλόραλ
White Edition Light Powdery Dr. Gritti για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

White Edition Light Powdery από Dr. Gritti είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. White Edition Light Powdery κυκλοφόρησε το έτος 2013. Η νότα κορυφής είναι Υλάνγκ Υλάνγκ; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα και γιασεμί; η νότα της βάσης είναι ξύλο γκουαϊακ.

Υλάνγκ Υλάνγκ

ίριδα γιασεμί

ξύλο γκουαϊακ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about White Edition Light Powdery by Dr. Gritti.

White Edition Light Powdery Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Dr. Gritti White Edition Light Powdery fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Dr. Gritti White Edition Light Powdery, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει White Edition Light Powdery by Dr. Gritti. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για White Edition Light Powdery by Dr. Gritti αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Lancome Attraction Carolina Herrera 212 Gucci Gucci Rush 2 Jil Sander Pure Intense Nicolai Parfumeur Createur Rose Intense Sonoma Scent Studio Voile de Violette Tom Ford White Musk Collection Musk Pure Yves Saint Laurent Parisienne Bruno Acampora Seplasia Fiorucci Amore 14 White Grossmith Shem - el- Nessim NANADEBARY Classic Pink