Σχεδιαστές » D E » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

City Oud Dueto Parfums για γυναίκες και άνδρες

City Oud Dueto Parfums για γυναίκες και άνδρες

ουντ
City Oud Dueto Parfums για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

City Oud από Dueto Parfums είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. City Oud κυκλοφόρησε το έτος 2010. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Olivier Pescheux. Οι νότες κορυφής είναι σαφράν και Κανέλα; οι μεσαίες νότες είναι Κέδρος, θυμίαμα και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Ουντ και άμυρις.

σαφράν Κανέλα

Κέδρος θυμίαμα τριαντάφυλλο

πατσουλί Ουντ άμυρις

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about City Oud by Dueto Parfums.

City Oud Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Dueto Parfums City Oud fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Dueto Parfums City Oud, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει City Oud by Dueto Parfums. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για City Oud by Dueto Parfums αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Bvlgari BLV Giorgio Armani Emporio Armani White For Her Eau D`Italie Paestum Rose The Body Shop White Musk Arrogance Arrogance Poudre Pour Femme Sonoma Scent Studio Voile de Violette Alyssa Ashley Musk Tom Ford White Musk Collection White Suede Strange Invisible Perfumes Magazine Street Bruno Acampora Musc Sage Machado Coral Christina Aguilera Royal Desire