Σχεδιαστές » D E » Λουλουδενιο « Ομάδες

Ancian Rosa Durance en Provence για γυναίκες

Ancian Rosa Durance en Provence για γυναίκες

Ancian Rosa από Durance en Provence είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Ancian Rosa κυκλοφόρησε το έτος 2007. Η νότα κορυφής είναι Εσπεριδοειδή; οι μεσαίες νότες είναι Βιολέτα, γιασεμί και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί και Μόσχος.

Εσπεριδοειδή

Βιολέτα γιασεμί τριαντάφυλλο

πατσουλί Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ancian Rosa by Durance en Provence.

Ancian Rosa Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Durance en Provence Ancian Rosa fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Durance en Provence Ancian Rosa, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ancian Rosa by Durance en Provence. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ancian Rosa by Durance en Provence αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Givenchy Ysatis Iris Agatha Ruiz de la Prada Flor Etienne Aigner In Leather The Different Company Bois d`Iris Avon Avon Smile Pacifica Lotus Garden Blumarine Jus No.1 Blugirl Orlane Autour de la Rose Gabriela Sabatini Magnetic Skeem Vintage Peony Melvita Floral Water Orange Blossom Van Cleef & Arpels Un Air de First