Σχεδιαστές » D E » Λουλουδενιο « Ομάδες

Jasmin Durance en Provence για γυναίκες

Jasmin Durance en Provence για γυναίκες

Jasmin από Durance en Provence είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Το άρωμα περιέχει μιμόζα, , πατσουλί, Λεβάντα, Βανίλια, γιασεμί, γκρειπ φρουτ, Βερβένα λέμόν, τριαντάφυλλο και λεμόνι.

μιμόζα πατσουλί Λεβάντα Βανίλια γιασεμί γκρειπ φρουτ Βερβένα λέμόν τριαντάφυλλο λεμόνι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Jasmin by Durance en Provence.

Jasmin Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Durance en Provence Jasmin fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Durance en Provence Jasmin, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Jasmin by Durance en Provence. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Jasmin by Durance en Provence αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Tommy Hilfiger Tommy Summer Cologne 2006 Frederic Malle Une Rose Victoria`s Secret Sexy Little Thing Ooh La La Trance Essence Abbey Rose Crabtree & Evelyn Summer Hill Natura Amor America Palo Santo Molinard Les Fleurs: Fleur de Figuier Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Ted Baker XO Extraordinary Kendall Hart Charm! All My Children Roberto Capucci Ballade a Venise Aftelier Candide