Σχεδιαστές » D E » Λουλουδενιο « Ομάδες

Jasmin Durance en Provence για γυναίκες

Jasmin Durance en Provence για γυναίκες

Jasmin από Durance en Provence είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Το άρωμα περιέχει μιμόζα, , πατσουλί, Λεβάντα, Βανίλια, γιασεμί, γκρειπ φρουτ, Βερβένα λέμόν, τριαντάφυλλο και λεμόνι.

μιμόζα πατσουλί Λεβάντα Βανίλια γιασεμί γκρειπ φρουτ Βερβένα λέμόν τριαντάφυλλο λεμόνι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Jasmin by Durance en Provence.

Jasmin Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Durance en Provence Jasmin fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Durance en Provence Jasmin, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Jasmin by Durance en Provence. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Jasmin by Durance en Provence αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Stella McCartney Stella Escada Escada Collection 2001 Annick Goutal Neroli Rochas Lumiere Abercrombie & Fitch 41 Coty Sand & Sable Chloe Chloe Eau de Parfum Intense The Body Shop White Gardenia Burberry Burberry London for Women Special Edition 2009 Cinq Mondes Rituel de Kyoto DSH Perfumes June Bride Sabon Aviv (Jasmine)