Σχεδιαστές » D E » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

L`Ome Sea Buckthorn Durance en Provence για άνδρες

L`Ome Sea Buckthorn Durance en Provence για άνδρες

L`Ome Sea Buckthorn από Durance en Provence είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. L`Ome Sea Buckthorn κυκλοφόρησε το έτος 2006. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Αρτεμισία και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι φτέρη και Λεβάντα; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Πετιτ γκρέιν και Κέδρος.

Περγαμόντο Αρτεμισία λεμόνι

φτέρη Λεβάντα

σανδαλόξυλο Πετιτ γκρέιν Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about L`Ome Sea Buckthorn by Durance en Provence.

L`Ome Sea Buckthorn Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Durance en Provence L`Ome Sea Buckthorn fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Durance en Provence L`Ome Sea Buckthorn, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει L`Ome Sea Buckthorn by Durance en Provence. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για L`Ome Sea Buckthorn by Durance en Provence αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Ermenegildo Zegna Essenza di Zegna Frederic Malle French Lover Caron Eaux de Caron Pure Bijan Bijan Style Men Calvin Klein CK Free Nasomatto Black Afgano O Boticario Connexion Woods Tommy Hilfiger Tommy Summer 2010 Norma Kamali Ceremony Arno Sorel Black Line Basile Basile Style Homme CnR Create Scorpio for Men