Σχεδιαστές » D E » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Pergolese Dzintars για γυναίκες

Pergolese Dzintars για γυναίκες

Pergolese Dzintars για γυναίκες Εικόνες Pergolese Dzintars για γυναίκες Εικόνες Pergolese Dzintars για γυναίκες Εικόνες Pergolese Dzintars για γυναίκες Εικόνες

Pergolese από Dzintars είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Pergolese κυκλοφόρησε το έτος 1996. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, φρέζια, παιώνια και Φραγκοστάφυλλο; οι μεσαίες νότες είναι μανόλια, τσάι, κόκκινα μούρα, κρίνος και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Βερίκοκο, Κεχριμπάρι και Βανίλια.

Περγαμόντο φρέζια παιώνια Φραγκοστάφυλλο

μανόλια τσάι κόκκινα μούρα κρίνος γιασεμί

Μόσχος Βερίκοκο Κεχριμπάρι Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Pergolese by Dzintars.

Pergolese Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Dzintars Pergolese fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Dzintars Pergolese, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Pergolese by Dzintars. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Pergolese by Dzintars αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Profumum Roma Acqua e Zucchero Christian Dior J`Adore Anniversaire en Or Carla Fracci Odette Pacsun Kirra Yellow S. Cute Q. Panda Maitre Parfumeur et Gantier Fraiche Passiflore Avon Bali Bliss Chevignon Forever Mine Into The Legend for Women Strenesse Strenesse Gabriele Strehle Kat Von D Adora Jeanne Arthes Boum Be Different Rance 1795 Helene