Σχεδιαστές » D E » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Esperys E. Coudray για γυναίκες

Esperys E. Coudray για γυναίκες

caramel
Esperys E. Coudray για γυναίκες Εικόνες Esperys E. Coudray για γυναίκες Εικόνες Esperys E. Coudray για γυναίκες Εικόνες

Esperys από E. Coudray είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Esperys κυκλοφόρησε το έτος 2007. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Gerard Anthony. Οι νότες κορυφής είναι ροζ πιπέρι, πράσινα φύλλα και Περγαμόντο Καλαβρίας; οι μεσαίες νότες είναι πατσουλί, φρέζια, τριαντάφυλλο Δαμασκού και Καραμέλα; οι νότες της βάσης είναι σπόρος Τόνκα, πολύτιμα ξύλα, Βανίλια Μπέρμπον και λευκός μόσχος.

ροζ πιπέρι πράσινα φύλλα Περγαμόντο Καλαβρίας

πατσουλί φρέζια τριαντάφυλλο Δαμασκού Καραμέλα

σπόρος Τόνκα πολύτιμα ξύλα Βανίλια Μπέρμπον λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Esperys by E. Coudray.

Esperys Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με E. Coudray Esperys fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με E. Coudray Esperys, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Esperys by E. Coudray. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Esperys by E. Coudray αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Christian Dior Dior Addict  "Dior Twist" Boadicea the Victorious Elegant Cathy Guetta Ibiza Femme MDCI Parfums Enlevement au Serail Estée Lauder Tuscany Per Donna CnR Create Libra Brut Parfums Prestige Feminin Exotique Serge Lutens Rose de Nuit Nejma Nejma 2 Amouage Amouage Lyric Woman Antoine & Lili Holy Champa Comptoir Sud Pacifique Hemisphere Sud