Σχεδιαστές » D E » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Vanille Et Coco E. Coudray για γυναίκες

Vanille Et Coco E. Coudray για γυναίκες

Το έχω: 1 Το είχα : 1 Το θέλω: 1

καρύδα
Vanille Et Coco E. Coudray για γυναίκες Εικόνες Vanille Et Coco E. Coudray για γυναίκες Εικόνες Vanille Et Coco E. Coudray για γυναίκες Εικόνες Vanille Et Coco E. Coudray για γυναίκες Εικόνες Vanille Et Coco E. Coudray για γυναίκες Εικόνες

Vanille Et Coco από E. Coudray είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Vanille Et Coco κυκλοφόρησε το έτος 1989. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα, Γλυκάνισο και ξύλο λεύκας; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, άνθη πορτοκαλιάς, Καρύδα, γιασεμί και Υλάνγκ Υλάνγκ; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, σπόρος Τόνκα και Βανίλια.

Λεβάντα Γλυκάνισο ξύλο λεύκας

ίριδα άνθη πορτοκαλιάς Καρύδα γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ

σανδαλόξυλο σπόρος Τόνκα Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Vanille Et Coco by E. Coudray.

Vanille Et Coco Σχόλια Αρωμάτων

Αλεξάνδρα
Αλεξάνδρα

Είναι ένα υπέροχο άρωμα που σε μεταμορφώνει σε μια Χιονάτη, πουδρένιο και νοσταλγικό, ένα απαλό κασμιρένιο πουλόβερ με νότες βανίλιας και ίσως μια ιδέα από αμύγδαλο και τριαντάφυλλο. Δεν είναι ιδιαίτερα γλυκό που να μοιάζει με ζαχαρωτό και η καρύδα είναι ανεπαίσθητη οπότε δεν θυμίζει suntan lotion! Thumbs up! (Είναι η αδελφή του Teint de Neige- Lorenzo Villoresi μόνο αρκετά πιο οικονομική)!

Jan
2017
FAY
FAY

"Bαρύ" άρωμα,καθαρά χειμερινό.
Για εμένα είναι η φθηνή εκδοχη της chanel coco,η οποία μπορεί να φορεθεί άνετα το πρωι γιατί δεν έχει τόσο έντονο άρωμα.

Mar
2016

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με E. Coudray Vanille Et Coco fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με E. Coudray Vanille Et Coco, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Vanille Et Coco by E. Coudray. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Vanille Et Coco by E. Coudray αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Hermes Eau des Merveilles Serge Lutens Vetiver Oriental Laura Biagiotti Sotto Voce Joop! Joop! Femme L`Artisan Parfumeur Aedes de Venustas Mojo Be Glamouros Ajmal Al Shams Special Edition Charriol Charriol Eau de Parfum Molinard Les Orientaux: Patchouli Angel Schlesser Angel Schlesser Homme Oriental Edition SoOud Burqua Donna Karan Cashmere Mist Liquid Nude