Σχεδιαστές » D E » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Vanille Et Coco E. Coudray για γυναίκες

Vanille Et Coco E. Coudray για γυναίκες

Το έχω: 1 Το είχα : 1 Το θέλω: 1

καρύδα
Vanille Et Coco E. Coudray για γυναίκες Εικόνες Vanille Et Coco E. Coudray για γυναίκες Εικόνες Vanille Et Coco E. Coudray για γυναίκες Εικόνες Vanille Et Coco E. Coudray για γυναίκες Εικόνες Vanille Et Coco E. Coudray για γυναίκες Εικόνες

Vanille Et Coco από E. Coudray είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Vanille Et Coco κυκλοφόρησε το έτος 1989. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα, Γλυκάνισο και ξύλο λεύκας; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, άνθη πορτοκαλιάς, Καρύδα, γιασεμί και Υλάνγκ Υλάνγκ; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, σπόρος Τόνκα και Βανίλια.

Λεβάντα Γλυκάνισο ξύλο λεύκας

ίριδα άνθη πορτοκαλιάς Καρύδα γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ

σανδαλόξυλο σπόρος Τόνκα Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Vanille Et Coco by E. Coudray.

Vanille Et Coco Σχόλια Αρωμάτων

FAY
FAY

"Bαρύ" άρωμα,καθαρά χειμερινό.
Για εμένα είναι η φθηνή εκδοχη της chanel coco,η οποία μπορεί να φορεθεί άνετα το πρωι γιατί δεν έχει τόσο έντονο άρωμα.

Mar
2016

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με E. Coudray Vanille Et Coco fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με E. Coudray Vanille Et Coco, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Vanille Et Coco by E. Coudray. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Vanille Et Coco by E. Coudray αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Bvlgari BLV Notte Pour Homme Calvin Klein Obsession Night for Men Laura Biagiotti Sotto Voce L`Occitane en Provence Eau des Baux Laura Biagiotti Venezia Uomo Montale Steam Aoud (Aoud Hoggar Mota) David & Victoria Beckham Signature for Him Ulric de Varens Varens Original Oriental Night Chanel Les Exclusifs de Chanel Coromandel Tesori d`Oriente Legno di Guajaco DSH Perfumes Jitterbug for Men June Jacobs Better Love Naturel