Σχεδιαστές » D E » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Vanille Et Coco E. Coudray για γυναίκες

Vanille Et Coco E. Coudray για γυναίκες

Το έχω: 1 Το είχα : 1 Το θέλω: 1

καρύδα
Vanille Et Coco E. Coudray για γυναίκες Εικόνες Vanille Et Coco E. Coudray για γυναίκες Εικόνες Vanille Et Coco E. Coudray για γυναίκες Εικόνες Vanille Et Coco E. Coudray για γυναίκες Εικόνες Vanille Et Coco E. Coudray για γυναίκες Εικόνες

Vanille Et Coco από E. Coudray είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Vanille Et Coco κυκλοφόρησε το έτος 1989. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα, Γλυκάνισο και ξύλο λεύκας; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, άνθη πορτοκαλιάς, Καρύδα, γιασεμί και Υλάνγκ Υλάνγκ; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, σπόρος Τόνκα και Βανίλια.

Λεβάντα Γλυκάνισο ξύλο λεύκας

ίριδα άνθη πορτοκαλιάς Καρύδα γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ

σανδαλόξυλο σπόρος Τόνκα Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Vanille Et Coco by E. Coudray.

Vanille Et Coco Σχόλια Αρωμάτων

FAY
FAY

"Bαρύ" άρωμα,καθαρά χειμερινό.
Για εμένα είναι η φθηνή εκδοχη της chanel coco,η οποία μπορεί να φορεθεί άνετα το πρωι γιατί δεν έχει τόσο έντονο άρωμα.

Mar
2016
Amber
Amber

Ένα ανατολίτικο ξυλώδες άρωμα για τις σύγχρονες γυναίκες
Εξωτικό και απολαυστικo.
Oi Top νότες λεβάντας και γλυκάνισου.
Μέσαιες σημειώσεις ίριδα, άνθη πορτοκαλιάς, καρύδα, γιασεμί και ylang-ylang
Οι νότες βάσης είναι σανδαλόξυλο, tonka bean και βανίλια
Τέλειο για όλες τις περιπτώσεις.

Jul
2013

Vanille Et Coco by E. Coudray 4.00 out of 5 based on 2 ratings and 2 user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με E. Coudray Vanille Et Coco fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με E. Coudray Vanille Et Coco, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Vanille Et Coco by E. Coudray. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Vanille Et Coco by E. Coudray αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Balenciaga Rumba Giorgio Armani Sensi Kenzo Peace Hermes Eau des Merveilles Constellation Montale Steam Aoud (Aoud Hoggar Mota) Ted Lapidus TL Pour Lui Angel Schlesser Angel Schlesser Homme Oriental Edition Serge Lutens Fille en Aiguilles DSH Perfumes Vetyver 10 Corso Como 10 Corso Como Dorin Un Air d’Arabie Amber Esteban Cedre