Σχεδιαστές » D E » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Jardin du Poete Eau D`Italie για γυναίκες και άνδρες

Jardin du Poete Eau D`Italie για γυναίκες και άνδρες

Jardin du Poete από Eau D`Italie είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Jardin du Poete κυκλοφόρησε το έτος 2011. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Bertrand Duchaufour. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ, Νεράντζι και Βασιλικός; οι μεσαίες νότες είναι αθάνατο, Αγγελική και ροζ πιπέρι; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, Μόσχος και Κυπαρίσσι.

γκρειπ φρουτ Νεράντζι Βασιλικός

αθάνατο Αγγελική ροζ πιπέρι

Βέτιβερ Μόσχος Κυπαρίσσι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Jardin du Poete by Eau D`Italie.

Jardin du Poete Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Eau D`Italie Jardin du Poete fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Eau D`Italie Jardin du Poete, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Jardin du Poete by Eau D`Italie. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Jardin du Poete by Eau D`Italie αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Lanvin Oxygene Homme Mexx Mexx Pure Life Man Rance 1795 Le Vainqueur Oriflame DeMarco Saint Amour Si Pure Pour Homme Compagnia Delle Indie Vetyver Carolina Herrera 212 Men On Ice 2009 Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Lavender Victorinox Swiss Army Swiss Unlimited CB I Hate Perfume In The Summer Kitchen Rubino Cosmetics Predateur ou Proie Zippo Fragrances Zippo Original