Σχεδιαστές » D E » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Jardin du Poete Eau D`Italie για γυναίκες και άνδρες

Jardin du Poete Eau D`Italie για γυναίκες και άνδρες

Jardin du Poete από Eau D`Italie είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Jardin du Poete κυκλοφόρησε το έτος 2011. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Bertrand Duchaufour. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ, Νεράντζι και Βασιλικός; οι μεσαίες νότες είναι αθάνατο, Αγγελική και ροζ πιπέρι; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, Μόσχος και Κυπαρίσσι.

γκρειπ φρουτ Νεράντζι Βασιλικός

αθάνατο Αγγελική ροζ πιπέρι

Βέτιβερ Μόσχος Κυπαρίσσι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Jardin du Poete by Eau D`Italie.

Jardin du Poete Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Eau D`Italie Jardin du Poete fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Eau D`Italie Jardin du Poete, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Jardin du Poete by Eau D`Italie. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Jardin du Poete by Eau D`Italie αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

L`Occitane en Provence Notre Flore Cedar Morgan Morgan de Toi Homme Sean John Unforgivable Black Lobogal Naceo Vert Le Prince Jardinier L`Eau de Prince Jardinier Fred Hayman 273 Indigo for Men Deborah Fisichella CoSTUME NATIONAL Costume National Homme Miller et Bertaux Spiritus / Land #2 Laurence Dumont Eau de Cologne - Cologne Oriflame Midsummer Man Adidas Adidas Moves Pulse Him