Σχεδιαστές » D E » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Paestum Rose Eau D`Italie για γυναίκες και άνδρες

Paestum Rose Eau D`Italie για γυναίκες και άνδρες

καπνιστό
απαλό πικάντικο
Paestum Rose Eau D`Italie για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Paestum Rose Eau D`Italie για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Paestum Rose Eau D`Italie για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Paestum Rose Eau D`Italie για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Paestum Rose από Eau D`Italie είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Bertrand Duchaufour. Οι νότες κορυφής είναι Αρτεμισία, πιπέρι μαύρο, ροζ πιπέρι και κόλιανδρος; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο Τουρκίας, θυμίαμα και Oσμανθός; οι νότες της βάσης είναι Μύρο, οποπονάξ, πάπυρος και νότες ξύλων.

Αρτεμισία πιπέρι μαύρο ροζ πιπέρι κόλιανδρος

τριαντάφυλλο Τουρκίας θυμίαμα Oσμανθός

Μύρο οποπονάξ πάπυρος νότες  ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Paestum Rose by Eau D`Italie.

Paestum Rose Σχόλια Αρωμάτων

Paestum Rose by Eau D`Italie 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Eau D`Italie Paestum Rose fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Eau D`Italie Paestum Rose, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Paestum Rose by Eau D`Italie. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Paestum Rose by Eau D`Italie αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Bvlgari Petits et Mamans Banana Republic Alabaster Ralph Lauren Glamourous Daylight Avon True Glow Jil Sander Style Shiseido Zen La Prairie Life Threads Silver Roberto Verino Gold Alyssa Ashley Esoteric Morris Gocce Gocce di Napoleon Roccobarocco Fashion Woman Ulric de Varens Lily Prune Musk Patchouli