Σχεδιαστές » D E » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Sienne l´Hiver Eau D`Italie για γυναίκες και άνδρες

Sienne l´Hiver Eau D`Italie για γυναίκες και άνδρες

Sienne l´Hiver Eau D`Italie για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Sienne l´Hiver Eau D`Italie για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Sienne l´Hiver Eau D`Italie για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Sienne l´Hiver Eau D`Italie για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Sienne l´Hiver από Eau D`Italie είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Bertrand Duchaufour. Οι νότες κορυφής είναι φύλλο βιολέτας, Γεράνι και φτέρη; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, τρούφα και Ολίβανο; οι νότες της βάσης είναι λάβδανο, ξύλο γκουαϊακ και άχυρο.

φύλλο βιολέτας Γεράνι φτέρη

ίριδα τρούφα Ολίβανο

λάβδανο ξύλο γκουαϊακ άχυρο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Sienne l´Hiver by Eau D`Italie.

Sienne l´Hiver Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Eau D`Italie Sienne l´Hiver fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Eau D`Italie Sienne l´Hiver, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Sienne l´Hiver by Eau D`Italie. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Sienne l´Hiver by Eau D`Italie αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Christian Lacroix Bazar L`Occitane en Provence The Vert a la Menthe (Green Tea with Mint) The Body Shop Japanese Cherry Blossom Eau de Toilette Estée Lauder Pleasures Gwyneth Paltrow Limited Edition Parfums DelRae Debut Esteban Passion Bresil Perfumer`s Workshop Samba True Blue Woman Tocca Aqua Profumata Amalfi Shiseido Murasaki Michael Storer Genvieve Avon Today Tomorrow Always Diamond Faberlic Flower Fresh