Σχεδιαστές » D E » Λουλουδενιο « Ομάδες

Eau Jeune Viva Passion Eau Jeune για γυναίκες

Eau Jeune Viva Passion Eau Jeune για γυναίκες

Eau Jeune Viva Passion από Eau Jeune είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Eau Jeune Viva Passion κυκλοφόρησε το έτος 2005. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Anne Flipo. Το άρωμα περιέχει πορτοκάλι , παιώνια, σανδαλόξυλο, Μόσχος, ιβίσκος, φύλλα φραγκοσταφυλλιάς, κρίνο της κοιλάδας, κόκκινη σταφίδα και πραλίνα.

πορτοκάλι παιώνια σανδαλόξυλο Μόσχος ιβίσκος φύλλα φραγκοσταφυλλιάς κρίνο της κοιλάδας κόκκινη σταφίδα πραλίνα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eau Jeune Viva Passion by Eau Jeune.

Eau Jeune Viva Passion Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Eau Jeune Eau Jeune Viva Passion fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Eau Jeune Eau Jeune Viva Passion, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eau Jeune Viva Passion by Eau Jeune. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eau Jeune Viva Passion by Eau Jeune αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer 2008 Yves Rocher Pur desir de Lavande Penhaligon`s Ellenisia Yves Rocher Fleur de Noel Renee Mediterranean Lily The Healing Garden Sheer Passion biehl parfumkunstwerke hb01 Kenzo Flower by Kenzo Essentielle Neotantric Drops of Me O Boticario Ops! Fashion Givenchy Harvest 2009 Amarige Mimosa Yardley English Rose