Σχεδιαστές » D E » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Factor Eclectic Collections για άνδρες

Factor Eclectic Collections για άνδρες

Factor Eclectic Collections για άνδρες Εικόνες

Factor από Eclectic Collections είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι λεμόνι, Εσπεριδοειδή και άνθη πορτοκαλιάς; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, δεντρολίβανο, τριαντάφυλλο και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, Μόσχος, βρύα δριός και Ροδόξυλο Βραζιλίας.

λεμόνι Εσπεριδοειδή άνθη πορτοκαλιάς

γιασεμί δεντρολίβανο τριαντάφυλλο κρίνο της κοιλάδας

Βέτιβερ Μόσχος βρύα δριός Ροδόξυλο Βραζιλίας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Factor by Eclectic Collections.

Factor Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Eclectic Collections Factor fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Eclectic Collections Factor, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Factor by Eclectic Collections. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Factor by Eclectic Collections αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Calvin Klein CK One Summer Kusado L'Eau de Kyoto Corinne Cobson Love Etc Diptyque L'Eau de Neroli Tommy Hilfiger Tommy Azzaro Azzaro Aqua Lubin Gin Fizz Maitre Parfumeur et Gantier Garrigue Caswell Massey Number Six Amway Opportune Can Carlos Albahaca Bath and Body Works Citron