Σχεδιαστές » D E » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Fool For Love Egofacto για γυναίκες

Fool For Love Egofacto για γυναίκες

κανέλα
καρύδα
Fool For Love Egofacto για γυναίκες Εικόνες Fool For Love Egofacto για γυναίκες Εικόνες Fool For Love Egofacto για γυναίκες Εικόνες

Fool For Love από Egofacto είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Fool For Love κυκλοφόρησε το έτος 2009. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Laurent Bruyere. Η νότα κορυφής είναι Κανέλα; η μεσαία νότα είναι πλουμέρια(φρατζιπάνι); οι νότες της βάσης είναι Καρύδα και νότες ξύλων.

Κανέλα

πλουμέρια(φρατζιπάνι)

Καρύδα νότες ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Fool For Love by Egofacto.

Fool For Love Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Egofacto Fool For Love fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Egofacto Fool For Love, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Fool For Love by Egofacto. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Fool For Love by Egofacto αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Versace Jeans Couture Woman Elizabeth Taylor Diamonds and Sapphires Sweet Years Sweet Years Prive Trussardi Trussardi Inside Delight The Body Shop Ananya Perfume Oil Lobogal Lobogal Gold Bill Blass Couture 1 Perfumer`s Workshop Samba Kiss Me Boadicea the Victorious Alluring Marc Jacobs Apple Splash Mirato Malizia Bon Bons Primobacio Escada Taj Sunset