Σχεδιαστές » D E » Πικαντικο Αρωματικο « Ομάδες

Jamais le Dimanche Egofacto για άνδρες

Jamais le Dimanche Egofacto για άνδρες

θαλασσινό
καπνιστό
Jamais le Dimanche Egofacto για άνδρες Εικόνες Jamais le Dimanche Egofacto για άνδρες Εικόνες Jamais le Dimanche Egofacto για άνδρες Εικόνες

Jamais le Dimanche από Egofacto είναι ένα Πικαντικο Αρωματικο άρωμα για άνδρες. Jamais le Dimanche κυκλοφόρησε το έτος 2009. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Alberto Morillas. Οι νότες κορυφής είναι νότες πρασίνου και θαλασσινές νότες; η μεσαία νότα είναι Κάναβις; η νότα της βάσης είναι θυμίαμα.

νότες πρασίνου θαλασσινές νότες

Κάναβις

θυμίαμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Jamais le Dimanche by Egofacto.

Jamais le Dimanche Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Egofacto Jamais le Dimanche fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Egofacto Jamais le Dimanche, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Jamais le Dimanche by Egofacto. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Jamais le Dimanche by Egofacto αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πικαντικο Αρωματικο
Cacharel Amor pour Homme Sunshine Karl Lagerfeld Kapsule Light Etienne Aigner Evolution Adidas Adidas Ice Dive The Crown Perfumery Co. Crown Park Royal Givenchy Givenchy Pour Homme Adventure Sensations Carolina Herrera Herrera for Men Refreshing Ginger NANADEBARY Green Ana Salazar Silencio Carol`s Daughter Big Kahuna LR LR Classics Monaco Eden Classic Rapport