Σχεδιαστές » D E » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Sacre Coeur Egofacto για άνδρες

Sacre Coeur Egofacto για άνδρες

ταμπάκο
Sacre Coeur Egofacto για άνδρες Εικόνες Sacre Coeur Egofacto για άνδρες Εικόνες Sacre Coeur Egofacto για άνδρες Εικόνες

Sacre Coeur από Egofacto είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Sacre Coeur κυκλοφόρησε το έτος 2009. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Laurent Bruyere. Οι νότες κορυφής είναι Νότες φρούτων, λεμόνι και κόκκινο κρασί; οι μεσαίες νότες είναι δέρμα και ταμπάκο; οι νότες της βάσης είναι τζίντζερ και πατσουλί.

Νότες φρούτων λεμόνι κόκκινο κρασί

δέρμα ταμπάκο

τζίντζερ πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Sacre Coeur by Egofacto.

Sacre Coeur Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Egofacto Sacre Coeur fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Egofacto Sacre Coeur, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Sacre Coeur by Egofacto. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Sacre Coeur by Egofacto αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Kiton Kiton Black Luciano Soprani Soprani Uomo Hugo Boss Hugo Energize Spray Salvador Dali Black Sun Playboy Playboy Miami O Boticario Connexion Woods Ermenegildo Zegna Essenza di Zegna Marina Marinof Un Matin d`Ete Etat Libre d`Orange Eloge du Traitre Mark Buxton Sounds & Visions Adidas Adidas Urban Spice Sergio Tacchini Experience Discovery