Σχεδιαστές » D E » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

5th Avenue Nights Elizabeth Arden για γυναίκες

5th Avenue Nights Elizabeth Arden για γυναίκες

5th Avenue Nights Elizabeth Arden για γυναίκες Εικόνες

5th Avenue Nights από Elizabeth Arden είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. 5th Avenue Nights κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Marypierre Julien. Οι νότες κορυφής είναι φρέζια, Κυκλάμινο, Μανταριν ορανζ, λευκό τριαντάφυλλο και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι Κρίνος της Παναγίας, γιασεμί, ηλιοτρόπιο, ρόζ παιώνια και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι λευκή σοκολάτα, Μόσχος, Βανίλια και νότες ξύλων.

φρέζια Κυκλάμινο Μανταριν ορανζ λευκό τριαντάφυλλο Περγαμόντο

Κρίνος της Παναγίας γιασεμί ηλιοτρόπιο ρόζ παιώνια κρίνο της κοιλάδας

λευκή σοκολάτα Μόσχος Βανίλια νότες ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about 5th Avenue Nights by Elizabeth Arden.

5th Avenue Nights Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Elizabeth Arden 5th Avenue Nights fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Elizabeth Arden 5th Avenue Nights, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει 5th Avenue Nights by Elizabeth Arden. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για 5th Avenue Nights by Elizabeth Arden αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Boucheron Trouble Balenciaga Eau de Cristobal Sahlini Parfums La Femme Domenico Caraceni Loren Cacharel Lou Lou Blue Parfumerie Generale PG19 Louanges Profanes Les Nereides Fleur Poudree de Musc Romea D`Ameor The Secret Heroines of the Tsar Nicolas Danila Amazonian Gardens Rasasi Sharina Anucci Anucci Femme Frances Denney Interlude