Σχεδιαστές » D E » Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο « Ομάδες

5th Avenue Style Elizabeth Arden για γυναίκες

5th Avenue Style Elizabeth Arden για γυναίκες

5th Avenue Style από Elizabeth Arden είναι ένα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. 5th Avenue Style κυκλοφόρησε το έτος 2009. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Yann Vasnier. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, ροζ πιπέρι, Ταγκέτες και βατόμουρο; οι μεσαίες νότες είναι ροδάκινο , παιώνια, λευκή σοκολάτα, δαμάσκηνο και Άνθη Μηλιάς; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, βρύα δριός και Βανίλια.

Περγαμόντο ροζ πιπέρι Ταγκέτες βατόμουρο

ροδάκινο παιώνια λευκή σοκολάτα δαμάσκηνο Άνθη Μηλιάς

Μόσχος βρύα δριός Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about 5th Avenue Style by Elizabeth Arden.

5th Avenue Style Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Elizabeth Arden 5th Avenue Style fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Elizabeth Arden 5th Avenue Style, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει 5th Avenue Style by Elizabeth Arden. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για 5th Avenue Style by Elizabeth Arden αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο
Betsey Johnson Betsey Johnson Laura Mercier Eau Gourmande Marrons Glaces Maitre Parfumeur et Gantier Secrete Datura Christian Audigier Ed Hardy Love & Luck Tokyo Milk Parfumarie Curiosite I Want Candy Koto Parfums Hello Kitty Moschino Cheap & Chic Light Clouds Creed Ambre Cannelle Maitre Parfumeur et Gantier Vocalise Laurence Dumont Vanille Monoi Farmacia SS. Annunziata Chia Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Va Va Voom