Σχεδιαστές » D E » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Blue Grass Elizabeth Arden για γυναίκες

Το έχω: 3 Το είχα : 2

αλδεϋδικό
Blue Grass Elizabeth Arden για γυναίκες Εικόνες

Blue Grass από Elizabeth Arden είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Blue Grass κυκλοφόρησε το έτος 1936. Οι νότες κορυφής είναι Αλδεϋδες, άνθη πορτοκαλιάς, Λεβάντα, νερόλι, Περγαμόντο, κρίνος και Γεράνι; οι μεσαίες νότες είναι καρυκεύματα, Γαρύφαλλο, τουμπερόζα, Λεβάντα, γιασεμί, τριαντάφυλλο, νάρκισσος, μοσχοκάρφι και Δάφνη; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, σπόρος Τόνκα, Μόσχος, Βενζόη , Βέτιβερ και Κέδρος.

Αλδεϋδες άνθη πορτοκαλιάς Λεβάντα νερόλι Περγαμόντο κρίνος Γεράνι

καρυκεύματα Γαρύφαλλο τουμπερόζα Λεβάντα γιασεμί τριαντάφυλλο νάρκισσος μοσχοκάρφι Δάφνη

σανδαλόξυλο σπόρος Τόνκα Μόσχος Βενζόη Βέτιβερ Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Blue Grass by Elizabeth Arden.

Blue Grass Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Elizabeth Arden Blue Grass fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Elizabeth Arden Blue Grass, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Blue Grass by Elizabeth Arden. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Blue Grass by Elizabeth Arden αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Cerruti Cerruti 1881 Eau d'Ete Frederic Malle En Passant Gai Mattiolo Be Sparkling Hermes Eau D`Orange Verte Roger & Gallet Eau de The Vert Bath and Body Works Blushing Cherry Blossom CB I Hate Perfume Tea/Rose Nicolas Danila Asian Gardens Six Scents Six Scents Series Two 4 House of Holland: Smell CB I Hate Perfume M4 A Room With A View St. John White Camellia Yves Rocher Comme une Evidence Limited Edition 2010