Σχεδιαστές » D E » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Green Tea Honeysuckle Elizabeth Arden για γυναίκες

Green Tea Honeysuckle Elizabeth Arden για γυναίκες

ozoνώδες
Green Tea Honeysuckle Elizabeth Arden για γυναίκες Εικόνες

Green Tea Honeysuckle από Elizabeth Arden είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Green Tea Honeysuckle κυκλοφόρησε το έτος 2013. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Rodrigo Flores-Roux. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, λεμόνι, πράσινο τσάι, μανταρίνι και Boysenberry; οι μεσαίες νότες είναι αγιόκλημα, γιασεμί σαμπακ, Υλάνγκ Υλάνγκ, πράσινο τσάι και νερολί Τυνησίας; οι νότες της βάσης είναι ροδάκινο , Μόσχος, Σημύδα και Αμπρετη (Μολόχα).

Περγαμόντο λεμόνι πράσινο τσάι μανταρίνι Boysenberry

αγιόκλημα γιασεμί σαμπακ Υλάνγκ Υλάνγκ πράσινο τσάι νερολί Τυνησίας

ροδάκινο Μόσχος Σημύδα Αμπρετη  (Μολόχα)

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Green Tea Honeysuckle by Elizabeth Arden.

Green Tea Honeysuckle Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Elizabeth Arden Green Tea Honeysuckle fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Elizabeth Arden Green Tea Honeysuckle, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Green Tea Honeysuckle by Elizabeth Arden. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Green Tea Honeysuckle by Elizabeth Arden αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Azzaro Orange Tonic Parfums DelRae Debut Coty Muguet des Bois Crabtree & Evelyn Lily of the Valley Bill Blass Couture 8 Cartier Les Heures de Cartier: L`Heure Promise I Yves Rocher Comme Une Evidence Limited Edition Potter & Moore Tea Rose and Sage American Beauty Beloved Moments Cale Fragranze d’Autore Allegro con Brio Princesse Marina De Bourbon Fleur de Lys Sanctuary Green Tea & Jasmin