Σχεδιαστές » D E » Αρωματικο Φρούτενιο « Ομάδες

Green Tea Tropical Elizabeth Arden για γυναίκες

Το είχα : 1

τροπικό
ozoνώδες

Green Tea Tropical από Elizabeth Arden είναι ένα Αρωματικο Φρούτενιο άρωμα για γυναίκες. Green Tea Tropical κυκλοφόρησε το έτος 2007. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Rodrigo Flores-Roux. Οι νότες κορυφής είναι λίτσι και λουλούδι του πάθους; οι μεσαίες νότες είναι πράσινο τσάι, τσάι και μανόλια; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και Τροπικά φρούτα.

λίτσι λουλούδι του πάθους

πράσινο τσάι τσάι μανόλια

Μόσχος Τροπικά φρούτα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Green Tea Tropical by Elizabeth Arden.

Green Tea Tropical Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Elizabeth Arden Green Tea Tropical fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Elizabeth Arden Green Tea Tropical, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Green Tea Tropical by Elizabeth Arden. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Green Tea Tropical by Elizabeth Arden αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φρούτενιο
Bath and Body Works Dancing Waters Biotherm Eau Pure Vero Profumo kiki Myrurgia Promesa Banana Republic Republic of Men Boadicea the Victorious The Exclusives Celestial Maitre Parfumeur et Gantier Eau de Mure M. Micallef Sous Le Figuier Demeter Fragrance Hello Kitty Remy Latour Cigar Vero Profumo kiki eau de parfum Demeter Fragrance Sanrio